AKCE
VÝPRODEJ

Články 

Jak fungujeme?

Aneb průběh standardní zakázky…

Prvním a nejdůležitějším krokem je Vaše představa – hlavní idea.Následné kroky jsou:
• Zaměření navrhovaného prostoru,
• PC návrh ve 3D (zdarma),kusovník s cenovou rekapitulací
• Doladění všech detailů
• Vyskladnění, doprava a montáž na místo určení.

Záruka 5 let

Prodloužená záruční doba na 60 měsíců

Naše firma jako zhotovitel poskytuje na dílo záruku. Záruční doba počíná běžet dnem předání řádně a bezvadně dokončeného díla objednateli a standardně končí uplynutím 24 měsíců na vlastní nábytek. U vybraných produktů se prodlužuje o dalších 36 měsíců (sedací nábytek, kancelářský nábytek IQ…).Tato lhůta začíná ode dne podpisu protokolu o předání a převzetí řádně dokončeného díla objednatelem.

Zdravé sezení

Ergonomie a sezení

Statické sezení a držení těla v nesprávné pozici

Negativně působí zvláště na bederní obratle a meziobratlové ploténky, což může vést k vážným problémům a později k chronickým. Velký vliv na bolesti krční páteře a bolesti zad. Dlouhodobé statické zatížení zádového, ramenního a krčního svalstva, což mimo jiné vede k bolestem hlavy.

Negativní účinek na svalstvo a na špatnou cirkulaci krve a tělních tekutin, výrazné zvláště v případě nohou. To vede k zatížení kardiovaskulárního systému. Omezuje plný rozsah dýchání. Negativně působí na zažívací orgány. Omezené zásobování těla kyslíkem a živinami – celková únava těla a mysli. Tento způsob sezení vede ke značnému snížení kreativity a výkonnosti a zdravotním potížím.

Paravany

Textilní paraván zajistí intimitu Vašeho pracoviště. Výhodou textilních paravánů je účinné tlumení- absorbce zvuku. Vrchní hliníková lišta není pouze designovou záležitostí, ale je vhodná pro zavěšení kalíšků na tužky, schránku na tiskopisy atd. Paravány nabízíme v ucelené škále moderních barevných provedeních, můžete je kombinovat ve stejném potahovém materiálu s židlemi od firmy LD Seating.

Doprava a montáž zdarma

Doprava a montáž zdarma!

Standardní součástí naší nabídky kancelářského nábytku jsou komplexní služby.

Návrh ve 3D

Návrhy vaší kanceláře ZDARMA!

Zašlete nám půdorys vaší kanceláře. Vytvoříme vám zdarma optimální návrh ve 3D. Využijte našich zkušeností při zařizování interiérů, kterým se zabýváme více jak 20 let. V případě že nemáte půdorys Vaší kanceláře a nemůžete ho zaměřit, zavolejte nám a my k Vám přijedeme a Vaši novou kancelář zaměříme.

Pozáruční servis

Prodejem to nekončí

Naše firma působí již 18 let na trhu s kancelářským nábytkem,proto je samozřejmostí záruční a pozáruční servis.Pozáruční servis spočívá především ve velmi krátkých lhůtách oprav, výměnách nefunkčních dílů a doplnění opotřebovaných prvků již používaného nábytku. Nedílnou součástí tohoto servisu je závazek dodávky opticky shodného nábytku po dobu jeho užívání.

Everyday

Nová kancelářská židle pro elegantní interiéry

Představujeme Vám novinku na trhu s kancelářskými židlemi. Tato výškově nastavitelná kancelářská židle s područkami, rám křesla z světle šedého nebo černého nylonu, celočalouněný samonosnou sítí.Mechanika s integrovaným houpacím pohybem, plynový píst, světle šedý hliníkový kříž, kolečka velká základní (designová kolečka příplatkem).

Reference

Kde můžete najít náš nábytek?

Za necelých 20 let výroby kancelářského nábytku a interiérů jsme vybavili velké množství spokojených zákazníků. Zde uvádíme některé z nich a doufáme, že ti ostatní, které zde neuvádíme, na nás nezanevřou…

LeaderOffice a Hradec Králové

Autosalon značky Volvo a Land Rover

Firma Dekom System otevřela v Hradci Králové nový autosalon značky LAND ROVER a VOLVO . Firma poskytuje rozsáhlý komfort služeb pro své zákazníky od předvedení vozu, financování a pojištění vozu, až po prodej náhradních dílů a servis.

Naším úkolem bylo vybavení interiéru tohoto autosalonu kancelářským nábytkem.

Šatny a skříně

Šatna na Vaši míru

Moderní bydlení klade vyšší nároky i na úložný prostor. Množství věcí je třeba uložit účelně i přehledně, aby byly po ruce, a zároveň nepřekážely.

Jednoduchým a současně elegantním řešením je šatna, ať už jako samostatný prostor, nebo jako součást některé obytné místnosti.

Mechaniky

SY,H,M – co to znamená?

Kancelářské židle mají mnoho druhů mechanik. K čemu vlastně mechanika slouží? Pro správnou investici do zdravého sezení je potřeba zvážit správný poměr mezi typem mechaniky a výslednou cenou.Kancelářské židle se skládají z mnoha komponentů, které určují jejich celkovou cenu.Leštěný kříž,nastavitelné podpěrky,bederní opěrky hlavy atd.Hlavní podíl na zdravém sezení má bezpochyby mechanika kancelářské židle.

Sklo v kanceláři

Skleněný paraván: Největší výhodou skleněných paravanů je vyčlenění soukromí vašeho pracoviště bez nežádoucího stínění,který způsobují deskové a textilní paravany. Při sezení proti oknu mléčné sklo rozptýlí nežádoucí přímé osvětlení. Skleněné paravany jsou uchceny v hliníkové liště s možností posuvu. Není nutné mít paravan dlouhý přes celou délku stolu,ale lze ho posunout v liště na místo kde vyžadujete soukromí. Pomocí lepících bločků můžete na paravanu zanechat vzkaz,nebo poznámku.. Stůl se skleněným paravanem je vždy velmi elegantní.

Elektrifikace

Elektrifikace pracovního stolu

Dnešní doba klade vysoké nároky při použití elektrických přípojných bodů na pracovním stole. Elektrické přípojné body mohou být zvoleny ve více variantách. Pro kancelářské pracoviště doporučujeme hliníkové průchodky s elektrickými a datovými zásuvkami uloženými v tunelu pod stolovou deskou. Dalším nejpoužívanějším řešením jsou výklopné elektrické a USB zásuvky pro připojení notebooků a mobilních telefonů.

↑ nahoru