AKCE
VÝPRODEJ

Články 

Elektrifikace

Elektrifikace pracovního stolu

Dnešní doba klade vysoké nároky při použití elektrických přípojných bodů na pracovním stole. Elektrické přípojné body mohou být zvoleny ve více variantách. Pro kancelářské pracoviště doporučujeme hliníkové průchodky s elektrickými a datovými zásuvkami uloženými v tunelu pod stolovou deskou. Dalším nejpoužívanějším řešením jsou výklopné elektrické a USB zásuvky pro připojení notebooků a mobilních telefonů.

Neméně důležité je profesionální uchycení počítače a následné vedení elektrických kabelů pod stolem. Závěsné držáky PC vám zajistí přístup ke kabelům, portům a vstupům vašeho počítače. Jedná se o bezpečné zajištění vašeho počítače před nárazy, špínou a prachem. Kabelové kanály a příchyty pod deskou stolu pomohou skrýt změť elektrických a datových kabelů. Nepostradatelným ergonomickým pomocníkem je také rameno pod monitor. Díky němu můžete nastavit svůj monitor do optimální pozice. Nejvíce oceníte nastavení vzdálenosti a výšky monitoru.

Při zařizování vašeho kancelářského pracoviště, konferenční místnosti nebo školícího či výukového střediska se na nás s důvěrou obraťte a my vám rádi odborně poradíme s nejvhodnějším řešením elektrifikace.

Standardní vybavení stolů v ceně

Možnost alu rámečků s korytem

Atypické provedení na objednávku

↑ nahoru