3D návrhy pro vás

Nabízíme vám 3D návrh vaší kanceláře. Stačí, když nám na mail zašlete půdorys vaší kanceláře s vašimi požadavky a náš tým se postará o zbytek. Naši návrháři mají s tvorbou interiérů více než dvacetileté zkušenosti, zajišťující kvalitní práci při vytvoření funkčního a designového kancelářského prostoru. Případné připomínky k vašemu projektu rádi zohledníme.

Půdorys jako výkres

Jednou z nejdůležitějších věcí na 3D návrhu je správné odhadnutí průchodů, prostupů a odstupových vzdáleností. Z rozměrů místnosti odhadneme nejlepší možné řešení v rozměrech nábytku. V poměru těchto dvou veličin vám navrhneme, kde by měl být nábytek umístěn, aby místnost vypadala co nejmoderněji, a přitom zůstala vzdušným prostorem. Výsledkem je okótovaný výkres půdorysu vaší kanceláře.

Soupis prvků

Nedílnou součástí nabídky návrhů je také soupis prvků s aktuální cenou výrobků. Takto budete mít přesný přehled o tom, jaký nábytek přesně ve vašem návrhu je, v jakém dekoru a za jakou cenu. Případné připomínky opět naceníme a tím se znovu lehce zorientujete v celkové ceně vašeho projektu.

Půdorys, logistika

Součástí optimálního 3D návrhu je také vytvoření půdorysu ve 3D a možnost řešení logistiky. Chcete vybavit několik kanceláří a nevíte jak je nejlépe poskládat, aby společně dávaly smysl? Zkušenosti v odvětví vám zajistí vytvořit půdorys i s nábytkem, pro vaši nejlepší představu o tom, jak budou prostory vypadat a fungovat.

Pohledy na váš projekt

Velice důležitou součástí návrhu vaší nové kanceláře je bezpochyby boční pohled. Zde uvidíte náhled interiéru, ve kterém se velice dobře zorientujete a zároveň uvidíte „atmosféru“ vašeho budoucího pracovního prostoru. Případně je možné rozšířit pohled o detail kritické části nebo zajímavého výřezu. Všechny tyto body vám pomohou k správnému rozhodnutí.
Kancelářské stoly
Kancelářské skříně
Informace
↑ nahoru