O nás

Naše firma se s výrobky vlastní značky LeaderOffice řadí mezi přední výrobce kancelářského nábytku v ČR. Založení firmy. Dne 8.12.1994 byla v Pardubicích založena obchodně výrobní firma se zaměřením na výrobu bytového a kancelářského nábytku.S růstem poptávky odběratelů po kvalitním kancelářském nábytku se během let firma specializovala na výrobu kancelářského nábytku s vlastním vývojem, výrobním programem a konečným profesionálním servisem pro odběratele

Naše historické milníky

1994 Založení firmy se zaměřením na výrobu kancelářského a bytového nábytku.
1998 Zahájena sériová výroba kancelářského nábytku EKO a TECHNIC, rozšíření prodeje po celé ČR, první dlouhodobí zákazníci (IMOS Brno a.s., KaS s.r.o. Pardubice a další).
2005 Úzká spolupráce s firmou Ptáček-velkoobchod a.s., Vybavení panelovým systémem Shop in Shop pro 14 koupelnových studií v ČR a na Slovensku.
2008 Sériový nábytek NEW Systém na kovové podnoži, firmě se rozšířili možnosti ve vybavení kanceláří středního managmentu.
2009 Ukončení výroby kuchyní a bytového nábytku, specializace na kancelářský nábytek.
2010 Rozšíření výroby nábytku na vlastní výrobu kovových podnoží stolů, nezávislost na zahraničních dodavatelích.
2013 Nový design nábytku inspirovaný od největších evropských výrobců. Nové dekory, elektrifikace sto­lů.
2014 Rozšíření působnosti firmy na hlavní město Prahu. Úspěšně jsme oslovili nejen české, ale i zahraniční zákazníky v Praze a okolí.
2015 Začátek výroby stolů Bench=soustava čtyřstolů a šestistolů. Na základě zvýšené poptávky po společném teamovém pracovním prostoru vznikají Systémy bench pro řadu Gate a Atelier.
2016 Open Space. Pro česko-anglickou společnost NonStop jsme vyrobili a dodali 280 pracovních míst v budově Danube Hause Karlín.
2017 Rozšíření výroby nábytku na vlastní výrobu látkových paravánů v širokém provedení bez účasti subdodavatelů.
2018 Zavedení nového programu navrhování interiérů ,zároveň byl zprovozněn systém pro konečný přehledný soupis jednotlivých prvků při naceňování zakázek pro zákazníky.
2019 Magazín LEADER Office, časopis – vznik našeho prvního periodika. Na více než 40 stránkách zákazník nalezne nejen nový pohled na kancelářský nábytek, ale i vtipné články a postřehy našich zákazníků.
Kancelářské stoly
Kancelářské skříně
Informace
↑ nahoru